Make your own free website on Tripod.com

PESERTA DBKL

1

Ketua Pengarah

2

Timbalan Ketua Pengarah I

Klik nama jabatan untuk melihat senarai perserta bagi jabatan berkenaan

3

Timbalan Ketua Pengarah II  

4

Jabatan Perancang Ekonomi dan Kemudahan Sosial  

14

Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta

5

Jabatan Pengurusan Organisasi  

15

Jabatan Pelan Induk

6

Jabatan Bendahari  

16

Jabatan Arkitek dan Projek Khas

7

Jabatan Saliran & Pengurusan Sungai  

17

Jabatan Ukur Bahan dan Pengurusan Kontrak

8

Jabatan Pengurusan Perumahan  

18

Jabatan Kesihatan

9

Jabatan Pengangkutan Bandar  

19

Jabatan Kerja Awam

10

Jabatan Kawalan Pembersihan Bandar  

20

Jabatan Perancang dan Kawalan Bangunan

11

Direktorat Penguatkuasaan  

21

Jabatan Pengurusan Penjaja & Perniagaan Kecil

12

Jabatan Kejuruteraan Mekanikal  

22

Jabatan Perlesenan

13

Jabatan Hal Ehwal Undang-Undang  

23

Bahagian Seni Taman

 

Senarai Penuh Peserta DBKL mengikut Jabatan

PESERTA

JAWATAN

JABATAN

NO.

Datuk Hj. Noordin Hj. Abd. Razak Ketua Pengarah Pejabat Ketua Pengarah J001
En. Timbalan Ketua Pengarah I Pejabat Timbalan Ketua Pengarah I J002
En. Yusof Ariffin Timbalan Ketua Pengarah II Pejabat Timbalan Ketua Pengarah II J003
Tuan Hj. Mohd Amin Nordin Abd. Aziz Ketua Bahagian Bahagian Seni Taman P042
Pn. Siti Zakiah Mohamad Arkitek Lanskap Bahagian Seni Taman P043
En. Abu Bakar Effendie Mohd Hasjim Pengarah Direktorat Penguatkuasaan P039
En. Hasan Hj. Hamzah Pengarah Jabatan Arkitek dan Projek Khas P034
En. Rohaizan Ahmad Timbalan Pengarah Jabatan Arkitek dan Projek Khas P035
En. Rahman Hj. Abdullah Timbalan Pengarah Jabatan Arkitek dan Projek Khas P036
En. Jafri Hairan Pengarah Jabatan Bendahari P048
En. Lim Kay Siong Timbalan Pengarah Jabatan Bendahari P049
Pn. Rohayah Karim Pengarah Jabatan Hal Ehwal Undang-Undang P046
Pn. Fadzilah Abd. Rashid Timbalan Pengarah Jabatan Hal Ehwal Undang-Undang P059
En. K.Palaniandy Pegawai Undang-Undang Jabatan Hal Ehwal Undang-Undang P047
En. Ruslin bin Hj. Hassan Pengarah Jabatan Kawalan Pembersihan Bandar P053
En. Khor Keng Saw Pengarah Jabatan Kejuruteraan Mekanikal P054
Ir. Lee Then Hong Pengarah Jabatan Kerja Awam P027
Ir. Mak See Timbalan Pengarah Jabatan Kerja Awam P057
Ir. Tan Keng Chok Timbalan Pengarah Jabatan Kerja Awam P028
Dr. Zainol Ariffin Pawanchee Pengarah Jabatan Kesihatan P040
Datin Dr. Jayanthi Krishnan Timbalan Pengarah Jabatan Kesihatan P041
En. Abdul Rahman Hj. Ahmad Pegawai Kawalan Alam Sekitar Jabatan Kesihatan P060
En. Chiam Soon Hock Pengarah Jabatan Pelan Induk P024
Pn. Hjh. Rusna Yusof Timbalan Pengarah Jabatan Pelan Induk P025
Pn. Hjh. Zainab Mohd Ghazali Timbalan Pengarah Jabatan Pelan Induk P026
Pn. Siti Hanim Hj. Abd. Rahman Pegawai Perancang Jabatan Pelan Induk P062
Pn. Nik Mazni Nik Mohamad Pegawai Perancang Jabatan Pelan Induk P063
Pn. Masvizah Mohd Pegawai Perancang Jabatan Pelan Induk P064
Tuan. Hj. Azmir Jaafar Pegawai Perancang Jabatan Pelan Induk P065
Pn. Norhashida Harun Pegawai Perancang Jabatan Pelan Induk P066
En. Nurazizi Mokhtar Pegawai Perancang Jabatan Pelan Induk P067
En. Sulaiman Mohamad Pegawai Perancang Jabatan Pelan Induk P068
Pn. Noraini Kassim Pegawai Perancang Jabatan Pelan Induk P069
En. Juminan Samad Arkitek Jabatan Pelan Induk P070
En. Mahfix Omar Pengarah Jabatan Pengangkutan Bandar P022
Dr. Leong Siew Mun Timbalan Pengarah Jabatan Pengangkutan Bandar P023
En. Nah Teik Ong Jurutera Jabatan Pengangkutan Bandar P056
En. Mohd. Yusoff Hj. Ibrahim Pemangku Pengarah Jabatan Pengurusan Organisasi P044
En. Mohd Saibani Hj. Mohd Osman Penolong Pengarah Jabatan Pengurusan Organisasi P045
Tuan Hj. Mohd Shukran Abd. Halim Pengarah Jabatan Pengurusan Penjaja & Perniagaan Kecil P033
Pn. Halijah Othman Pengarah Jabatan Pengurusan Perumahan P037
En. Abdul Malek Sahar Timbalan Pengarah Jabatan Pengurusan Perumahan P038
Tuan Hj. Md. Anuar Shahar Pengarah Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta P019
Pn. Mahdiah Idris Timbalan Pengarah Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta P020
Pn. Solehah Ahmad Nasarudin Pegawai Penilaian Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta P021
Tuan Hj. Abd. Rashid Ibrahim Pengarah Jabatan Perancang dan Kawalan Bangunan P008
En. Mohd. Yusof Alwi Timbalan Pengarah Jabatan Perancang dan Kawalan Bangunan P061
Pn. Hjh. Hanimah Hamidon Pegawai Perancang Jabatan Perancang dan Kawalan Bangunan P010
En. Ahmad Saifuddin Basri Pegawai Perancang Jabatan Perancang dan Kawalan Bangunan P011
Tuan Hj. Sahrom Ujang Pegawai Perancang Jabatan Perancang dan Kawalan Bangunan P012
En Zulkarnain Hassan Pegawai Perancang Jabatan Perancang dan Kawalan Bangunan P013
En. Ahmad Kamarul Baharin Arshad Pegawai Perancang Jabatan Perancang dan Kawalan Bangunan P014
Tuan Hj. Maslan Urmin Pegawai Perancang Jabatan Perancang dan Kawalan Bangunan P015
Tuan. Hj. Rahmat Dahalan Pegawai Perancang Jabatan Perancang dan Kawalan Bangunan P016
En. Abdul Rahim Yaakob Pegawai Perancang Jabatan Perancang dan Kawalan Bangunan P017
En. Soib Nasir Pegawai Perancang Jabatan Perancang dan Kawalan Bangunan P018
En. Sanusi Samid Pengarah Jabatan Perancang Ekonomi dan Kemudahan Sosial P001
Tuan Hj. Salleh Yusof Timbalan Pengarah Jabatan Perancang Ekonomi dan Kemudahan Sosial P002
En. Muhammad Sidek Khalid Penolong Pengarah Jabatan Perancang Ekonomi dan Kemudahan Sosial P003
En. Zainuddin Mohd Zain Penolong Pengarah Jabatan Perancang Ekonomi dan Kemudahan Sosial P004
En. Khalid Zakaria Penolong Pengarah Jabatan Perancang Ekonomi dan Kemudahan Sosial P005
Tuan Hj. Sharudin Mohd Noh Penolong Pengarah Jabatan Perancang Ekonomi dan Kemudahan Sosial P006
En. Zaharuddin Hj. Basiron Penolong Pengarah Jabatan Perancang Ekonomi dan Kemudahan Sosial P007
En. Izman Hj. Ismail Pengarah Jabatan Perlesenan P031
Pn. Hamidah Kamarudin Penolong Pengarah Jabatan Perlesenan P032
Ir. Ho Chap Kee Pengarah Jabatan Saliran & Pengurusan Sungai P029
Ir. Yatim Ishak Ahmad Timbalan Pengarah Jabatan Saliran & Pengurusan Sungai P030
Ir. Md. Yasin Hj. Ismail Jurutera Jabatan Saliran & Pengurusan Sungai P050
En Abu Bakar bin Sidek Pengarah Jabatan Ukur Bahan dan Pengurusan Kontrak P055